^matirix20^
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
torm ;] Dzięki za linki
0
Szkoda że bez Messiego
0
GUardiola przyszedł wygrał 5 pucharów. Ale dalej spora część osób nażeka jak nie na Pepa to na GUardiole ;/
0
gostek akurat Henry nie pokazał wczoraj nic. Grał bardzo irytująco
0
yolinar ---> haha ale dowaliłeś :D To czyli twoim zdaniem po ziemi mogą grac tylko piłkarze
0
Długo siedze na tej stronce ale nigdy nie typowałem
Czy typuje się tylko mecze ligowe ?
0
Dlaczego ten Navarro nie gra w NBA ?
0
Pierwszy raz przyszedł taki piłkarz do Barcy gdzie wpisałem w Youtuba nazwisko i nic nie wyskoczyło ;p
Czyhrynski wpisałem ;p
0
Nie cierpie dyskusji na temat sezonowców ;/
Ja jestem fanem od około 10 lat i mnie nie obchodzi kto jest jakimś sezonowcem czy nie. Mam to w du*** ;]
0
Dla mnie graczem meczu został Stephen Ireland
Gość dla mnie świetny przydałby nam się taki do środka odciążył bym w całym sezonie Xaviego i Inieste
0
Właśnie dlaczego bez frotek Alves wystapił ?? Zawsze się wypowiadał że mu przynoszą szczęście ?
0
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/69/Barcelona_Nou_Camp_(1249225800).jpg
Sory za linka. Ale znalazłem fenomenalną tapete :D
Wygląda mega ;]
0
1 Cicinho
2 Eboue
3 Grygera
0
Jak ja go nie lubie. Marudzi marudzi i marudzi. Pokazał by klase choć w jednym meczu. Co myślał że przyjdzie do Barcy i będzie miał zagwarantowany skład ;/
0
Ale się uparliście na tego Abidala ;/
0
A Inter nie ma potencjału że tak nie chciał przejść ?
0
Ja się nie zgadzam z tymi jego błędam i i mankamentami. Owszem nie jest najlepszy na świecie. Ale panowie wytykacie mu tu błędy, ale na stronce Barcy nie wiem czy tej ktoś zamieścił filmik z błędami Casillasa. Top 20 czy coś takiego. I takich błędów u Valdesa nawet nie widziałem ;/
0
Ja właśnie lubie takie newsy. Ciekawostki o piłkarzach. Co robią gdzie spędzają wakacje jakie mają ulubione zajęcia itp ;]
0
Ja 2 lata się męcze z kolanem ale też się nie załamuje. Od tygodnia trenuje w moim miejscowym klubie z 5 ligie ;p
0
A jak gra naprawde Veloso ? BO w Fma jest najbardziej przepakowanym zawodnikiem w grze ;] ??
0
Dobra już nie narzekajcie jak zwykle. Jak przyszedł Guardiola i nowi zawodnicy to też krytykowaliście wszystko.
MAMY POTRÓJNĄ KORONĘ więc nie panikujcie tak jakbyśmy nie mieli składu
0
Guiza był królem strzelców słaby, Forlan dwa razy też słaby. Mniej medialni do dla was zawsze słabsi ?
0
Forlan dwa razy królem strzelców a zawsze go nikt nie chce ;/
0
No chyba im się nie uda. Gram pierwszy sezon Juve zrobiłem taktyke jak Barca, i mam 6 miejsce w pierwszym sezonie. Gram z kumplem przez sieć i on ma 1 Romą ;/
0
Chciałbym że Eto został ale on sam nie wie czego chce ;/
0
Hleb powinen być zmiennikiem dla Iniesty i Xaviego w środku. Zmiennikiem który często byłby poddany rottacji. Skrzydło w taktyce Barcy to nie dla niego.
0
Przydałny się,. Nie wiem czemu tak piszecie że nie potrzebny
0
Ciężko się wypowiadać jak nie widzimy list płac jaka jest w Barcy
0
Looky ---> Popieram i to w 100 %
Eto'o ładuje gola za golem chociaż miał pod koniec sezonu słabszą skuteczność, chociaż co z tego jak w Finale i tak znowu strzelił jak z Arsenalem.
Villa Villa Villa Ibra Ibra.
Eto'o jest zajebisty i tyle pasuje idealnie do naszego klubu i zapieprza po całym boisku. Czego chcieć więcej ??
0
Nie widziałem go w akcji szczerze, ale pisałem w newsie o VIlli że chce żeby kupili jakiegoś talenta z Ameryki Południowej i kupili :D
Napisze jeszcze raz !
Mamy na szpice Eto'o i Henrego absolutna czołówka + Bojan i Keirrison teraz lewoskrzydłowego kupić i ofensywa wystarcza.
Po co Ville za prawie 50 baniek