0

torm ;] Dzięki za linki

0

Szkoda że bez Messiego

0

GUardiola przyszedł wygrał 5 pucharów. Ale dalej spora część osób nażeka jak nie na Pepa to na GUardiole ;/

0

gostek akurat Henry nie pokazał wczoraj nic. Grał bardzo irytująco

0

yolinar ---> haha ale dowaliłeś :D To czyli twoim zdaniem po ziemi mogą grac tylko piłkarze

0

Długo siedze na tej stronce ale nigdy nie typowałem

Czy typuje się tylko mecze ligowe ?

0

Dlaczego ten Navarro nie gra w NBA ?

0

Pierwszy raz przyszedł taki piłkarz do Barcy gdzie wpisałem w Youtuba nazwisko i nic nie wyskoczyło ;p

Czyhrynski wpisałem ;p

0

Nie cierpie dyskusji na temat sezonowców ;/

Ja jestem fanem od około 10 lat i mnie nie obchodzi kto jest jakimś sezonowcem czy nie. Mam to w du*** ;]

0

Dla mnie graczem meczu został Stephen Ireland

Gość dla mnie świetny przydałby nam się taki do środka odciążył bym w całym sezonie Xaviego i Inieste

0

Właśnie dlaczego bez frotek Alves wystapił ?? Zawsze się wypowiadał że mu przynoszą szczęście ?

0

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/69/Barcelona_Nou_Camp_(1249225800).jpg

Sory za linka. Ale znalazłem fenomenalną tapete :D

Wygląda mega ;]

0

1 Cicinho

2 Eboue

3 Grygera

0

Jak ja go nie lubie. Marudzi marudzi i marudzi. Pokazał by klase choć w jednym meczu. Co myślał że przyjdzie do Barcy i będzie miał zagwarantowany skład ;/

0

Ale się uparliście na tego Abidala ;/

0

A Inter nie ma potencjału że tak nie chciał przejść ?

0

Ja się nie zgadzam z tymi jego błędam i i mankamentami. Owszem nie jest najlepszy na świecie. Ale panowie wytykacie mu tu błędy, ale na stronce Barcy nie wiem czy tej ktoś zamieścił filmik z błędami Casillasa. Top 20 czy coś takiego. I takich błędów u Valdesa nawet nie widziałem ;/

0

Ja właśnie lubie takie newsy. Ciekawostki o piłkarzach. Co robią gdzie spędzają wakacje jakie mają ulubione zajęcia itp ;]

0

Ja 2 lata się męcze z kolanem ale też się nie załamuje. Od tygodnia trenuje w moim miejscowym klubie z 5 ligie ;p

0

A jak gra naprawde Veloso ? BO w Fma jest najbardziej przepakowanym zawodnikiem w grze ;] ??

0

Dobra już nie narzekajcie jak zwykle. Jak przyszedł Guardiola i nowi zawodnicy to też krytykowaliście wszystko.

MAMY POTRÓJNĄ KORONĘ więc nie panikujcie tak jakbyśmy nie mieli składu

0

Guiza był królem strzelców słaby, Forlan dwa razy też słaby. Mniej medialni do dla was zawsze słabsi ?

0

Forlan dwa razy królem strzelców a zawsze go nikt nie chce ;/

0

No chyba im się nie uda. Gram pierwszy sezon Juve zrobiłem taktyke jak Barca, i mam 6 miejsce w pierwszym sezonie. Gram z kumplem przez sieć i on ma 1 Romą ;/

0

Chciałbym że Eto został ale on sam nie wie czego chce ;/

0

Hleb powinen być zmiennikiem dla Iniesty i Xaviego w środku. Zmiennikiem który często byłby poddany rottacji. Skrzydło w taktyce Barcy to nie dla niego.

0

Przydałny się,. Nie wiem czemu tak piszecie że nie potrzebny

0

Ciężko się wypowiadać jak nie widzimy list płac jaka jest w Barcy

0

Looky ---> Popieram i to w 100 %

Eto'o ładuje gola za golem chociaż miał pod koniec sezonu słabszą skuteczność, chociaż co z tego jak w Finale i tak znowu strzelił jak z Arsenalem.

Villa Villa Villa Ibra Ibra.

Eto'o jest zajebisty i tyle pasuje idealnie do naszego klubu i zapieprza po całym boisku. Czego chcieć więcej ??

0

Nie widziałem go w akcji szczerze, ale pisałem w newsie o VIlli że chce żeby kupili jakiegoś talenta z Ameryki Południowej i kupili :D

Napisze jeszcze raz !

Mamy na szpice Eto'o i Henrego absolutna czołówka + Bojan i Keirrison teraz lewoskrzydłowego kupić i ofensywa wystarcza.

Po co Ville za prawie 50 baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?